fbpx

İnternetten gıda almak güvenli mi?

Kesinlikle. Öncelikle sitemizde yer alan ürünleri iki grupta incelemek gerekir. Birinci grup ürünler reçel, bal, ezmeler, baharatlar gibi hava şartlarından etkilenmeyen veya etkilenmeyecek şekilde ambalajlanmış ürünlerdir ki bu ürünlerde hiçbir tehlike yoktur. İkinci grup ürünler ise peynir ve et grubu ürünlerdir, bu ürünlerde kış şartlarında herhangi bir tehlike yokken havaların ısınması ile ek önlemler almak gerekliliği ortaya çıkar.

Her şeye rağmen size ulaşan ürünlerde herhangi bir bozulma emaresi görürseniz lütfen ürünü aynen kolinizin içinden çıktığı gibi bize gönderiniz. Ürün yenisi ile değiştirilecek veya bedeli hesabınıza iade edilecektir. Ayrıca ürün ile ilgili üretici firma ve kargo firmasındaki süreç kontrol edilerek tarafınıza bilgi verilecektir.

Neden hipermarket ya da şarküteri yerine Dalından Kapına websitesnden ürün alayım?

Dalından Kapına websitesinde İstanbul’da üretilmiş Kayseri sucuğu ya da Ankara’dan gelen Ezine Peyniri bulunmaz. Tüm yöresel ürünler siz sipariş verdiginizde tedarikçisinden taze taze getirilir, marketlerdeki gibi aylarca stoklanmaz sadece bazı sürümlü ürünlerde müşterilerimize daha kısa sürede tatları ulaştırabilmek için kısa süreli stoklar tutulur. Ürünlerimizin hepsi katkısız doğal ürünlerdir.

Üyelik ve sipariş işlemleri nasıl gerçekleşiyor ?

Üye olmak için “kullanıcı menüsü” bölümündeki “yeni üyelik” butonuna tıklayarak bilgileri doldurmanız yeterlidir. Üyelik ve sipariş ile ilgili tüm işlemlerinizde üyelik formunda belirttiğiniz e-posta adresi kullanılacağı için yazacağınız bu e-posta adresinin aktif olmasına dikkat etmenizi öneririz. Üyelik ve sipariş işlemlerinizden sonra gelecek konfirmasyon e-postalarını göremiyorsanız e-posta kutunuzun spam ve önemsiz elektronik posta klasörlerini mutlaka kontrol etmenizi öneririz.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Evet, alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmez. Sepetinize ürünleri ekledikten sonra “siparişi tamamla” seçeneğini seçtiğinizde karşınıza çıkacak olan üyelik girişi sayfasında yer alan “Üye Olmadan Alışveriş İçin Tıklayınız” linkini tıklayarak üyeliksiz alışveriş yapabilirsiniz. Telefonla aranıp robot olmadığınızın teyidini aldıktan sonra siparişiniz işleme konur. Üye olmanızı ilerleyen tarihlerde gerçekleşecek olan kampanya ve benzeri konulardan haberdar olmanız için öneririz.

Vereceğim sipariş kaç günde bana ulaşacak ?

Sitemize verilen siparişler farklı şehirlerden de olsa tek bir kargo ile gönderilir ve ortalama bir iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Bu süre sipariş verilen yörelerin kargo süreleri nedeni ile değişiklik göstermektedir. Nadiren de olsa coğrafi nedenlerden dolayı tedarik sürelerinin değişiklik gösterebilir.

Verdiğim siparişi teslim aldım ama ben bu ürünü istemiyorum ne yapabilirim ?

Siparişinizi teslim almanızdan itibaren 7 gün içerisinde eğer ürünün orijinal ambalajını açmamış ve kısmi olarak tüketmemiş iseniz geri göndererek gönül rahatlığıyla iade edebilirsiniz. Bu aşamada ürünlerin bozulmayacak veya zarar gelmeyecek şekilde bize ulaşmış olması gerekmektedir.

Siparişimin içindeki ürünlerden biri bozuk / kırık çıktı ne yapmalıyım ?

Bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Öncelikle bize e-posta veya telefon yolu ile ulaşınız. Arzunuza göre ürün bedeli hesabınıza iade edilecek ya da yenisi gönderilecektir. Ayrıca ürün ile ilgili üretici firma ve kargo firmasındaki süreç kontrol edilerek tarafınıza bilgi verilecektir. Sitemizdeki tüm ürünler “koşulsuz müşteri memnuniyeti” teminatımız altındadır.

www.dalindankapina.com adresinden kredi kartı ile alışveriş yapmak güvenli mi ?

Kredi kartı alışveriş sistemimizin güvenliği bankalar tarafından kontrol edilerek onaylanmıştır. Mevcut en üst standart olan 3D Secure kullanımı sitemizde mecburidir. Sistemimizde tüm dünya da kullanılan en yüksek derecede güvenlik saglayan 128 bit SSL sistemi kullanılmaktadır. Bu sistemde kredi kart bilgileriniz sizinle banka arasında haberleşmektedir. Başka bir deyişle şahsınıza ait hiçbir kredi kartı bilgisi kayıt altına alınmamaktadır, tarafımızdan görüntülenememektedir.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz!

Bir hediye çeki ya da indirim kuponunuz mu var?

Bu durumda sitemize üye girişi yaparak, ya da henüz üye olmadıysanız üye olarak kupon kodunuzu kullanabilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra her zamanki gibi ürünlerinizi sepetinize ekleyin, alışverişinizi tamamlamak istediğinizde sepet sayfasının toplam satırının altında bulunan Hediye Çeki Kullanımı yazısının yanındaki kutucuğa kodunuzu yazın ve Kullan butonuna tıklayın. İlgili promosyonun sepetinize uygulandığını göreceksiniz. Kampanyalarımızın duyuruları e-posta ve sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile yapılmaktadır. Siz de haberdar olmak için lütfen sitemize üye olunuz.