fbpx

Hakkımızda

Dalından Kapına, doğal ve katkısız ürünleri, üreticisinden müşterilerinin kapısına kadar götüren bir alışveriş sitesidir.

Ana depolarda toplanan, günlerce bekletildikten sonra şehir depolarında gelen, ardından rafa çıktığında yeteri kadar taze olmayan ürünlere son vermek için kurulduk. Siparişinize üreticiden başkası görmüyor, dokunmuyor.

Anadolu toprakları hala bereketli, hala bu toprakları alın teriyle işleyen üreticileri sizlerle buluşturmayı temel vazifemiz edindik.

Anadoluyu dolaştık, üreticiyi dinledik. Hem üreticimiz kazansın, hem tüketicimiz doğal ve katkısız ürünlere kolayca ulaşabilmesi için, köyünü, toprağını, nerde o eski domatesler diyenlerin dilediği anda dilediği ürüne kavuşturmak için dalindankapina.com olarak hizmetinize başladık.

Dalından Kapına, sürekli araştırmalar yapmakta ve her geçen gün yeni ürünleri sitesine eklemektedir. Böylece online sipariş ile tüm Türkiye’den birbirinden lezzetli ürünleri ziyaretçilerine sunmaktadır.

Yemek yemeyi yalnızca doymak için değil aynı zamanda bir keyif olarak görenlerin sitemizde yer alan ürünleri beğeneceğini umuyor, ülkemizin üreticilerine küçücük bile olsa bir katkımız olmasını diliyoruz.